Dyrektor Produkcji

Michael Page

Polska, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, w związku z rozwojem organizacji oraz akwizycją kolejnych zakładów poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Produkcji. Jest to nowotworzone stanowisko z zakresem odpowiedzialności za 6 jednostek produkcyjnych. Miejsce pracy to Warszawa lub jedna z fabryk klienta na terenie Polski.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży budowlanej, która jest częścią międzynarodowej grupy. Organizacja w Polsce posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych
  • Nadzór nad tworzeniem i egzekwowaniem budżetów
  • Wdrażanie nowoczesnych systemów zarządzania produkcją
  • Organizacja pracy i rozwijanie kompetencji podległego zespołu (ponad 300 osób)
  • Realizacja celów grupowych pod względem wolumenu produkcji, kosztów i czasu
  • Zarządzanie i koordynacja pracy 6 zakładów produkcyjnych w oparciu o ustaloną strategię
  • Wdrożenie i rozwój jednolitej filozofii Lean Manufacturing we wszystkich zakładach w grupie
  • Uczestnictwo w tworzeniu i odpowiedzialność za wykonanie planów finansowych i strategicznych
  • Nadzór nad kosztami oraz efektywnością produkcji, wdrożenie oraz monitoring wskaźników efektywności KPI
  • Raportowanie wyników operacyjnych do Zarządu

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie menadżerskie
  • Preferowane doświadczenie w przemyśle materiałów budowlanych (cementownie, betoniarnie, cegielnie, wapienniki, gipsownie, ceramika budowlana, izolacje lub kleje przemysłowe, przemysł ciężki)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Dyrektora Fabryki lub Dyrektora Produkcji z zakresem odpowiedzialności za więcej niż jeden zakład produkcyjny
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie wzrostu produktywności systemu produkcyjnego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany rynkowe
  • Doświadczenie w nisko marżowej produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • Stabilna perspektywa zatrudnienia w nowoczesnej organizacji
  • Samochód służbowy, system premiowy oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem w Polsce oraz grupowym CEO
  • Możliwość rozwoju organizacji, która jest liderem w swojej branży
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Polska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page