Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów szukamy osoby na stanowisko Dyrektor Produkcji

Lokalizacja - pomorskie

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • zarządzanie, doskonalenie i optymalizacja procesami produkcyjnymi
  • zarządzanie kosztami, definiowanie budżetu produkcji, odpowiedzialność za jego realizację
  • zarządzanie gospodarką magazynową oraz optymalizacja przepływu materiałów
  • nadzór nad procesami planowania produkcji i ich realizacja zgodnie ze strategią firmy
  • zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych i optymalizacja wydajności
  • zapewnienie jakości i terminowości realizacji zleceń
  • organizację pracy zespołu, optymalny podział obowiązków, rozwój kompetencji podległego zespołu
  • wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi organizacji i zarządzania produkcją

Gwarantujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę bądź B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego - poziom B2
  • znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją, np. Lean Management oraz praktyczna wiedza i doświadczenie w w projektach z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność zarządzania czasem
  • zaangażowanie, rzetelność, dokładność
  • znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca