Dyrektor Produkcji (sektor spożywczy)

Michael Page

Kujawsko-Pomorskie, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która specjalizuje się w produkcji żywności. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w województwie kujawsko-pomorskim.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z sektora FMCG, specjalizującej się w produkcji żywności, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Dyrektora Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym, utrzymania ruchu, technologicznym, logistycznym, jakościowym oraz realizację założonych celów.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym- branża spożywcza (odpowiedzialność za P&L)
  • Bezpośrednia odpowiedzialność za obszar produkcji, utrzymania ruchu, jakości, technologii oraz logistyki
  • Realizowanie założonych celów dla zakładu produkcyjnego, analizowanie wskaźników produkcyjnych
  • Identyfikacja potencjału optymalizacyjnego, zwiększenie efektywności zakładu
  • Zarządzanie personelem poprzez wspieranie i rozwijanie podległych pracowników
  • Przestrzeganie i rozwijanie standardów produkcyjnych, stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa pracy
  • Uczestniczenie w planowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2-3 lata doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min.40 osób
  • Doświadczenie w pracy w branży spożywczej lub pokrewnej
  • Umiejętność poszukiwania rozwiązań, elastyczność w komunikacji
  • Umiejętność pracy w zespole, zarządzania ludźmi oraz dobrej organizacji pracy
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego dla obecnych Kierowników Produkcji w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kujawsko-Pomorskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page