Dyrektor Operacyjny

HRK S.A.

Wolsztyn, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się dystrybucją drobiu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor OperacyjnyMiejsce pracy: Wolsztyn

Zadania:

  • zarządzanie, nadzór i planowanie procesów produkcyjnych
  • rozwój strategiczny, organizacyjny i kompetencyjny pracowników w obszarze produkcji, jakości i weterynarii
  • inicjowanie i podejmowanie działań mających na celu wzmocnienie pozycji firmy na rynku,
  • sprawowanie kontroli nad budżetem i kosztami operacyjnymi
  • utrzymanie wymaganej certyfikacji i zapewnienie stosowania najwyższej jakości standardów na każdym etapie działalności firmy
  • prowadzenie polityki kadrowej
  • nadzór nad poziomem usług zlecanych na zewnątrz
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży hodowli drobiu
  • wykształcenie wyższe (zootechnika, weterynaria lub kierunki rolnicze)
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym personelem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.