Dyrektor Operacyjny

Michael Page

Warszawa, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Rola Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za budowanie strategii spółki oraz realizację projektów wdrożeniowych instalacji energetycznych firmy (OZE) w Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się i innowacyjnych spółek z branży energetycznej-energetyka odnawialna, realizująca swoje projekty instalacyjne na terenie całej Polski, stale rozwijając swoje portfolio usług w ramach własnego działu R&D, we współpracy z czołowymi centrami badawczymi uczelni technicznych w Polsce.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za operacyjne zarządzanie wszystkimi obszarami Pionu,
  • Budowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność i jakość procesów
  • Stałe utrzymanie wymaganego poziomu jakości i terminowości realizacji celów,
  • Projektowanie i wdrażanie strategii zapewniającej rozwój Pionu oraz Spółki,
  • Planowanie i nadzór nad budżetem
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną Pionu oraz dokumentacją projektową
  • Analiza danych i wyników KPI poszczególnych działów Pionu,
  • Koordynowanie procesów inwestycyjnych związanych z obszarem technicznym, montażu i logistyki,
  • Współpraca i rozwój podległego zespołu managerskiego
  • Weryfikacja celów i planów przedsiębiorstwa w zależności od danej sytuacji i warunków,
  • Dobór partnerów biznesowych,
  • Analiza otoczenia biznesowego, konkurencji i aktualnych trendów,
  • Reprezentowanie Spółki na zewnątrz,
  • Planowanie, koordynacja oraz pełnienie nadzoru nad realizacją projektów,
  • Raportowanie wyników i podejmowanych działań do Zarządu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Zarządzanie Produkcją, Planowanie Produkcji OZE, Zarządzanie Łańcuchem Dostaw)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat, preferowane branże- Energetyka / Odnawialne Źródła Energii
  • Mile widziana znajomość podstawowych przepisów dot. OZE, budowlanych oraz termomodernizacji,
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołami managerskimi
  • Umiejętności przywódcze i interpersonalne
  • Doświadczenie techniczno-handlowe w zarządzaniu realizacją projektów,
  • Umiejętność pracy pod presją i wielozadaniowości,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Podejście do pracy zorientowanej na wyniki i świadomość biznesowa,
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu zarządzania projektami, planowania produkcji, koordynacja łańcucha dostaw, wprowadzenia innowacji i nowych technologii,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Kluczowa w strukturze rola Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za budowanie strategii i realizacji projektów wdrożeniowych jednej z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się spółek branży energetyki odnawialnej w Polsce.
  • Realny wpływ na kształtowanie kierunków rozwoju biznesu Spółki, projektów inwestycyjnych oraz modelu operacyjnego
  • Współpraca z doświadczonym zespołem managerskim
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz pakiet pozapłacowy
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B w zależności od preferencji kandydata
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page