Dyrektor Operacyjny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z Naszych Klientów, firmy z sektora  teklekomunikacji i energetyki poszukujemy obecnie idealnego kandydata na stanowisko:

Dyrektor OperacyjnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kompleksowe i skuteczne zarządzanie firmą w szczególności działem operacyjnym Spółki
  • dbałość o jakoś pracy pracowników oraz o wizerunek firmy na rynku
  • sprawowanie nadzoru nad pracą wszystkich komórek organizacyjnych
  • optymalizowanie wyników działań sprzedażowych poprzez podniesienie ich efektywności
  • efektywne zarządzanie działami – cele, priorytety, działania
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • uczestnictwo w konferencjach, seminariach branżowych
  • monitorowanie działań firm konkurencyjnych
  • odpowiedzialność za procesy informacyjne oraz przygotowanie wytycznych odnośnie strategii i rozwoju organizacji
  • planowanie inwestycji związanych z działalnością operacyjną spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży związanej z telekomunikacją, energetyką lub kolejnictwem
  • doskonała znajomość rynku i umiejętność szybkiego dotarcia do najważniejszych informacji
  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na pracę w środowisku międzynarodowym
  • silna orientacja na cel
  • umiejetność pracy pod presją czasu oraz podejmowania szybkich decyzji
  • mobilność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość kreowania oraz realizowania własnej strategii
  • realny wpływ na rozwój firmy i zachodzące w niej procesy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i niezbędne narzędzia
  • swobodę działania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.