Dyrektor Operacyjny

HRK S.A.

Gorzów Wielkopolski, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, nowoczesnego zakładu z terenu województwa lubuskiego specjalizującego się w rozbiorze mięsa poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor OperacyjnyMiejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Poszukujemy osoby sprawnie odnajdującej się w zagadnieniach dotyczących produkcji, gospodarza zakładu dbającego o jego całościowe funkcjonowanie, infrastrukturę, wykorzystanie możliwości technicznych celem uzyskiwania wymiernych korzyści. Szukamy osób posiadających umiejętności szybkiego analizowania danych, wyciągania wniosków, energicznego reagowania i podejmowania decyzji w niejednoznacznych sytuacjach, z nastawieniem na poszukiwanie nowych szans celem podnoszenia zysku firmy.

Główne zadania:

  • Planowanie i nadzór nad procesami produkcji;
  • Odpowiedzialność za realizację stawianych celów ekonomicznych i uzyskiwanie wymiernych wyników finansowych;
  • Stała współpraca z kadrą zarządzającą zakładu przy planowaniu działań, ustalaniu sposobu działania;
  • Koordynowanie procesów technologicznych i infrastrukturalnych w zakładzie;
  • Stały monitoring rynku dostawców i odbiorców celem reagowania i wykorzystywania tendencji rynkowych;
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju działalności firmy, poszukiwania szans biznesowych, inwestowanie w nowe kierunki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakładach rozbioru, przetwórstwa mięsa, ubojniach na stanowiskach z tożsamym lub podobnym zakresem odpowiedzialności – wymóg konieczny;
  • Wysokie umiejętności z zakresu zarządzania, egzekwowania zadań, komunikowania oczekiwań, budowania współpracy w podległym zespole;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, rolnicze, zootechniczne lub minimum 5-letnie doświadczenie w całościowym zarządzaniu zakładem produkcyjnym / przetwórczym;
  • Gotowość do relokacji w okolice zakładu;
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Odpowiedzialność za realizację stawianych celów.

Klient oferuje:

  • Pracę w nowoczesnym i stwarzającym szansę managerskiego rozwoju zakładzie produkcyjnym;
  • Atrakcyjne uposażenie podstawowe oraz premie zadaniowe po realizacji ustalonych celów;
  • Umowę o pracę lub kontrakt managerski;
  • Samochód służbowy, również do użytku pozasłużbowego;
  • Opcjonalnie - mieszkanie służbowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.