Dyrektor Operacyjny (produkcja odzieży)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację i optymalizację wszystkich procesów produkcyjnych i związanych nimi procesów logistycznych oraz zapewnienie ciągłości produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą eleganckiej odzieży damskiej. Organizacja posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dynamicznie rozwija też biznes na rynkach wschodnich. Obecnie w związku z rozwojem struktur poszukujemy Dyrektora Operacyjnego (produkcja odzieży).

Opis stanowiska

  • planowanie i podejmowanie działań w celu pełnej realizacji planów produkcyjnych; optymalizowanie produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów
  • utrzymanie ciągłości produkcji, w tym zapewnienie płynności produkcji poprzez identyfikowanie „wąskich gardeł" i opracowywanie koncepcji ich usprawnienia, nadzór i kontrola procesów logistycznych związanych z produkcją;
  • podnoszenie wydajności i jakości produkcji;
  • bliska współpraca z zespołem pracowników produkcyjnych - również w kontekście motywacji i wskazywania nowych rozwiązań;
  • monitorowanie zużycia surowców i materiałów, podejmowanie działań optymalizujących koszty

Profil kandydata

  • preferowane wykształcenie wyższe, w kierunku związanym z zarządzaniem produkcją tekstyliów;
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z optymalizacją procesów w firmie produkcyjnej w segmencie tekstylnym;
  • znajomość organizacji procesów produkcyjnych i logistycznym wsparciu produkcji oraz doświadczenie w zarządzaniu procesowym produkcji odzieży;
  • poparte wynikami osiągnięcia w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • cechy takie jak: proaktywność, wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów oraz zaangażowanie w ich realizację, komunikatywność i zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność, kreatywność, przedsiębiorczość i pracowitość.

Oferujemy

  • elastyczność w kwestii zatrudnienia - możliwa umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • pracę na kluczowym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie