Dyrektor oddziału

Compensa

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Budowanie i realizowanie strategii Oddziału
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy sieci sprzedaży w powierzonym obszarze
  • Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Budowanie portfela Klientów
  • Rekrutowanie i wdrażanie zespołu sprzedażowego
  • Szkolenie i motywowanie podległego zespołu
  • Najwyższe standardy obsługi Klienta

Oczekujemy:

  • 2-3 letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń na stanowisku menedżerskim, które jest poparte sukcesami
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych oraz znajomość branży
  • Kreatywność, myślenie strategiczne i umiejętność rozwiązywania problemów i długoterminowego planowania
  • Kompetencje do dzielenia się wiedzą i motywowania innych
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i łatwość w budowaniu długofalowych relacji
  • Orientacja na realizację założonych celów i szerokie kontakty biznesowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny (z częścią stałą adekwatną do wyniku)
  • Praca w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość budowania zespołów bez ograniczeń terytorialnych
  • Wsparcie szkoleniowe i niezbędne narzędzia do pracy
  • Współpraca oparta na kontrakcie B2B

Prezentacja firmy

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management