Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Dyrektor Obiektu

Kraków, małopolskie

Aterima Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • samodzielne i kompleksowe zarządzanie hotelem
  • zarządzanie wszystkimi działami oraz bezpośrednie raportowanie zarządowi firmy
  • współpraca z firmami turystycznymi i mediowymi
  • współtworzenie budżetów, polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej, marketingowej oraz operacyjnej
  • zarządzanie pracą podległego zespołu
  • utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta oraz dbanie o pozytywny wizerunek placówki
  • analiza wyników sprzedaży i przygotowywanie raportów
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz zespołem
  • planowanie działań reklamowych i promocyjnych
  • kontrolowanie ustalonych standardów

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze zarządzania, turystyki lub hotelarstwa)
  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu 5-gwiazdkowym hotelem
  • znasz bardzo dobrze język angielski
  • jesteś osobą zmotywowaną do realizacji wyznaczonych celów
  • posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje managerskie
  • masz doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu (20-50 osób)
  • jesteś osobą kreatywną i energiczną w działaniu
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Rekrutujemy zdolnych ludzi zarówno we własne szeregi, jak i w szeregi Kontrahentów. U nas w... księgowości pracuje dokładna Asia, rekrutacją zajmuje się przebojowa Paulina, a o prawidłowe zatrudnienie pracowników dba sympatyczny Adrian. Zarówno my, jak i pracownicy zewnętrzni, pracujemy ze spokojem, bo na uczciwych warunkach.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca