Dyrektor Medyczny w prywatnym Zakładzie Pielęgnacyjno- Opiekuńczym

Kompendium24

Dąbrówka, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Geriatria

Centrum Medyczne MEDILIFE ma przyjemność ogłosić nabór na stanowisko Dyrektora Medycznego w nowo powstałym prywatnym ZPO - Dom Opieki Finezja Rezydencja Słońca (finezja-dabrowka.pl).

Opis stanowiska
Dyrektor Medyczny będzie odpowiedzialny za nadzór nad procesem leczenia Pensjonariuszy oraz za udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz Pensjonariuszy.

Wskazana osoba będzie również miała bezpośredni wpływ na rozwój jednostki, w czym wspierać ją będzie specjalnie powołany do tego Zespół Projektowy.

Szczegółowy zakres obowiązków:

- zarządzenie procesem leczenia Pacjentów,
- konsultacje lekarskie,
- przyjmowanie Pacjentów do ośrodka,
- zlecenia lekarskie,
- zlecenia badań laboratoryjnych,
- wypisywanie recept itp.

Wynagrodzenie oraz dni i godziny pracy do uzgodnienia w drodze indywidualnych rozmów.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie na kontrakt (wymagana własna działalność gospodarcza)
- elastyczne godziny pracy,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- pełną decyzyjność w zakresie budowanych kompetencji Domu Opieki oraz charakterystyki zespołu medycznego.

Wymagania:
- specjalizacja z chorób wewnętrznych
i/lub
-specjalizacja z medycyny rodzinnej
i/lub
- specjalizacja z geriatrii

Mile widziane doświadczenie w pracy zespołowej oraz w zarządzaniu zespołem medycznym.

Informacje o Domu Opieki Finezja - Rezydencja Słońca:
Nowo powstały Dom Opieki utworzony w ramach Centrum Medycznego MEDILIFE (cm-medica.pl)
Obiekt został oddany do użytku 01 lipca 2017 roku. We wrześniu w drodze konkursu na świadczenia ZPO utworzono oddział pielęgnacyjno-opiekuńczy, w którym udzielane świadczenia finansowane są z NFZ. W obiekcie obecnie przebywa już 30 Pensjonariuszy z czego dziewięciu podlega świadczeniom pełnopłatnym. Świadczeń medycznych podejmuje się stabilny w składzie zespół medyczny składający się z lekarzy, pielęgniarek, opiekunek, rehabilitantów oraz terapeutów zajęciowych.

Zapraszamy do kontaktu
Zespół MEDILIFE GROUP

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.