Dyrektor Marketingu

Perfect Consulting

Trójmiasto, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • kreowanie strategii marketingowych w segmencie premium
  • szukanie unikalnych rozwiązań, pomysłów marketingowych i nadawanie kierunku rozwoju segmentu premium na rynku
  • budowanie wizerunku oraz świadomości marki
  • budowanie relacji oraz komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • prowadzenie projektów badawczych i analitycznych z obszaru marketingu
  • koordynowanie współpracy z agencjami reklamowymi, PR, domami mediowymi
  • zarządzanie podległym zespołem marketingu i sprzedaży

Oferujemy:

  • Możliwość kreacji i rozwoju przy realizacji prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia (atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę lub kontrakt)
  • Atrakcyjne warunki finansowe plus premie
  • Samodzielne stanowisko pracy, realny wpływ na funkcjonowanie firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – 5 lat
  • Doświadczenie w pracy w marketingu, PR, reklamie i produkcji w segmencie premium
  • Wykształcenie wyższe (marketing, ekonomia, zarządzanie)
  • Otwartość w budowaniu i realizacji działań marketingowych
  • Umiejętność tworzenia spójnych strategii marketingowych
  • Umiejętność zarządzanie zespołem
  • Kreatywność, pomysłowość
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne, wytrwałość w dążeniu do celu
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność budowania relacji z kontrahentami
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media