Dyrektor Logistyki - rekrutacja online

HRK S.A.

woj. śląskie, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor LogistykiMiejsce pracy: woj. śląskie

Zadania:

  • Zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych;
  • Zarządzanie i dbałość o efektywność gospodarki magazynowej i transportu;
  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem logistyki;
  • Wdrażanie projektów systemowych/informatycznych mających na celu optymalizację i automatyzację procesów logistycznych;
  • Kompleksowe zarządzanie obszarem logistyki, w tym działem zaopatrzenia i magazynami;
  • Nadzór nad tworzeniem krótko i długo terminowych planów logistycznych;
  • Ustalanie priorytetów logistycznych celem ciągłej poprawy wskaźników całego łańcucha;
  • Nadzór nad terminowością dostaw;
  • Zarządzanie i optymalizowanie budżetu i kosztów logistycznych;
  • Wdrażanie projektów logistycznych oraz systemowych;
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy;
  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;
  • Proaktywna postawa, nastawienie na realizację celów;
  • Umiejętność myślenia strategicznego i zdolności analityczne;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy;
  • Bogaty pakiet benefitów w tym prywatną opiekę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.