Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Dyrektor Kreatywny

WROCŁAW, dolnośląskie

IMAGENCY - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

IMAGENCY - Agencja Marketingu Zintegrowanego działająca na wrocławskim rynku od 2002 roku, specjalizująca się w realizacji różnorodnych projektów i kampanii według najnowszych trendów w marketingu i reklamie poszukuje dynamicznej, przebojowej osoby na stanowisko: DYREKTOR KREATYWNY.

Jeśli pasjonuje Cię żonglowanie słowem, wymyślanie, tworzenie, a w telewizji oglądasz przede wszystkim bloki reklamowe, jest wielce prawdopodobne, że szukamy właśnie Ciebie!

Do Twoich zadań należeń będzie:

• przygotowywanie koncepcji kreacji kampanii reklamowych naszych Klientów,

• pisanie scenariuszy reklam prasowych, radiowych i telewizyjnych

• tworzenie haseł i sloganów reklamowych,

• tworzenie treści materiałów reklamowych - ulotek, folderów, katalogów, broszur, mailingów, itp.,

• pisanie tekstów do kampanii reklamowych,

• współpraca z zespołem kreatywnym przy realizacji projektów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• perfekcyjnej znajomości języka polskiego ze szczególnym uwzględnieniem poprawności stylistycznej, gramatycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej,

• znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

• lekkiego pióra i celności w wyrażaniu myśli,

• ponadprzeciętnej kreatywności,

• determinacji, rzetelności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań,

• umiejętności pracy pod presją czasu,

• wyjątkowych zdolności interpersonalnych, umiejętności pracy w grupie,

• minimum 3-letniego doświadczenia popartego portfolio,

• pozytywnego nastawienia do ludzi

Naszym pracownikom zapewniamy:

• na początek zatrudnienie na umowę o dzieło przy realizacji konkretnych projektów - docelowo (po okresie próbnym) zatrudnienie na umowę o pracę,

• motywacyjny system wynagrodzeń,

• pracę w młodym, dynamicznym zespole,

• możliwość przeżycia wyjątkowej przygody zawodowej,

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

• doskonałą atmosferę pracy i całkowity brak nudy.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego teamu prosimy o przesłanie pełnej aplikacji zawierającej: CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny (listy motywacyjne traktujemy bardzo poważnie, wszystkie uważnie czytamy).

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

WROCŁAW - prawdopodobnie najpiękniejsze miasto na świecie. To właśnie tu spotkaliśmy się... i postanowiliśmy połączyć siły, i wykorzystać naszą wiedzę, doświadczenie, niczym nieskrępowaną kreatywność i energię, która wywołuje zawrót głowy. Angażujemy - Ciebie i Twoja firmę, Twoich klientów i otoczenie. Zawsze chodzi o to samo - dobrą komunikację prowadzącą do osiągnięcia celu. Stawiamy sobie wciąż nowe wyzwania i podnosimy coraz wyżej poprzeczkę. Dzięki temu Twoja firma sięgnie najwyższych szczytów. Marketing kreowany przez nas podąża za najnowszymi trendami i nieustannie podąża za najnowszymi trendami i nieustannie prowadzi dialog z klientem i jego otoczeniem.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / Public Relations