Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Dyrektor Kontraktu

Miejsce pracy: Rzeszów, Stalowa Wola

Opis stanowiska

  • nadzór nad jakością, terminowością i dyscypliną finansową prowadzonych prac w trakcie realizacji kontraktu,
  • analizowanie budżetu ofertowego oraz przygotowywanie budżetu realizacyjnego budowy, zarządzanie finansowe oraz bieżące kontrolowanie i analizowanie budżetu w trakcie trwania budowy,
  • opracowywanie projektu organizacji robót - wybór optymalnego wariantu realizacji kontraktu,
  • uczestniczenie w odbiorach końcowych budowy,
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji jakościowej; koordynowanie robót własnych i realizowanych przez podwykonawców,
  • organizowanie i uczestniczenie w naradach roboczych,
  • rozliczanie finansowe kontraktu i zatwierdzanie dokumentacji podwykonawczej kontraktu do przejęcia przez serwis gwarancyjny,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe,
  • wykształcenie podyplomowe z zakresu zarządzana lub ekonomicznie – mile widziane,
  • minimum 3 lata doświadczenia przy realizacji minimum 1 zadania obejmującego budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP o wartości robót co najmniej 100 mln PLN brutto, każde na stanowiskach: Dyrektora Kontraktu lub Przedstawiciela Wykonawcy lub Kierownika Budowy lub Zastępcy Dyrektora Kontraktu- warunek konieczny
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w tym na stanowiskach związanych z wykonywaniem samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie lub stanowiskach kierowniczych przy realizacji zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP, w tym co najmniej na jednym zadaniu od początku realizacji robót do ich zakończenia- warunek konieczny
  • dobra znajomość Ms Office, MS Project, Auto CAD,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem, wyznaczania celów i kontrola ich realizacji,
  • silna orientacja na wyniki i wysoki poziom samodzielności,
  • doskonała organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
Mostostal Warszawa S.A. Opieka medyczna
Mostostal Warszawa S.A. Odprawa emerytalna
Mostostal Warszawa S.A. Dodatkowe dni wolne
Mostostal Warszawa S.A. Ubezpieczenie na życie
Mostostal Warszawa S.A. Dofinansowanie do wypoczynku
Mostostal Warszawa S.A. Karty podarunkowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.