Michael Page Michael Page

Dyrektor IT

Naszym klientem jest wiodąca międzynarodowa firma działająca w sektorze telekomunikacyjnym. Wspieramy spółkę w znalezieniu właściwiej osoby, która obejmie stanowisko Dyrektora ds. IT i procesów biznesowych. Osoba ta będzie odpowiedzialna za ciągłość i niezawodność realizacji procesów biznesowych w systemach informatycznych. Nowy Dyrektor będzie miał swoje biuro w Centrum Warszawy.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie obszarem operacji biznesowych i IT (zespół BizOps & IT, automatyzacja procesów, systemy informatyczne, dane i bezpieczeństwo)
  • Stworzenie i realizacja strategii IT
  • Monitorowanie najnowszych trendów i sugerowanie odpowiednich rozwiązań
  • Planowanie i zarządzanie budżetem IT
  • Zarządzanie dostawcami
  • Nadzorowanie rozwoju systemów IT
  • Zapewnienie bezpieczeństwa środowiska IT
  • Wsparcie zarządu w osiąganiu celów biznesowych spółki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne lub techniczne
  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika lub Dyrektora działu IT
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w firmach telekomunikacyjnych - warunek konieczny
  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa systemów IT
  • Znajomość architektury BSS/OSS i zagadnień związanych z zarządzaniem danymi
  • Praca w architekturze rozproszonej z wieloma dostawcami rozwiązań chmurowych
  • Znajomość systemu salesforce lub podobnej klasy
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów agile, kanban, scrum
  • Mile widziane doświadczenie z technologiami: Postgres, Patroni, Spark, PySpark, Spark Streaming, Debezium, Kafka
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Współtworzenie hurtowego operatora FTTH
  • Bezpośredni wpływ na zarządzany obszar, ale również na kierunek rozwoju firmy
  • Możliwość budowania standardów i procesów w obszarze IT
  • Pełna odpowiedzialność za powierzone zadania, sprawczość i decyzyjność
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (lub kontrakt B2B)
  • Opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page