Michael Page Michael Page

Dyrektor IT

Osoba na stanowisku Dyrektora IT, będzie odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu oraz warunków współpracy z dostawcami zewnętrznymi.

Poprowadzi szereg projektów, które będą miały na celu poprawić wydajność biznesową firmy w obszarze operacyjnym.

Informacje o kliencie

Polski oddział jest częścią europejskiego koncernu - lidera w swojej branży. Na podstawie 70 - letniego doświadczenia wynikającego z głęboko zakorzenionej kultury pracy, oddział w Polsce działa już od 2006 roku, zaspokajając potrzeby ogromnej rzeszy klientów.

Opis stanowiska

  • Całościowe, samodzielne prowadzenie projektów end-to-end (na styku IT i biznesu) zgodnie z ustalonymi standardami,
  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji w projektach,
  • Raportowanie stanu prowadzonych projektów w organizacji,
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów,
  • Zarządzanie podległym zespołem, działem IT, ocena i wyznaczanie celów,
  • Wdrażanie technologii, procesów mający zmaksymalizować efektywność funkcjonowania podległego obszaru,
  • Rozwijanie, monitorowanie i utrzymywanie systemów informatycznych,
  • Odpowiedzialność za budżet IT oraz efektywność kosztową w tym obszarze,
  • Kształtowanie architektury systemów informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem procesów operacyjnych,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i wydajności procesów IT,
  • Bliska współpraca z jednostkami biznesowymi w prowadzonych projektach,
  • Odpowiedzialność za wewnętrzne normy, procedury i procesy związane z systemami IT.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki IT, ekonomiczne, managerskie lub pokrewne),
  • 2 lata doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,
  • Doświadczenia w realizacji projektów w metodykach zwinnych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację biznesową, w mowie i piśmie,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, wywierania wpływu, pracy w zespole, pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Praca dla lidera w swojej dziedzinie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, samochód służbowy,
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page