Dyrektor Handlowy

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - międzynarodowej organizacji z obszaru sprzętu medycznego/laboratoryjnego poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Sprzedaży. Preferowane miejsce zamieszkania to województwo pomorskie.

Dyrektor HandlowyMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • zarządzanie podległym pionem handlowym, celem zapewnienia maksymalnej efektywności działania,
  • opracowanie rocznych planów działalności branży wraz z budżetem,
  • budowanie i realizacja efektywnej strategii sprzedażowej i marketingowej,
  • realizacja założonych planów sprzedaży oraz wskaźników efektywności,
  • opracowanie długofalowej strategii spółki w prowadzonej branży, w tym inicjowanie i realizacja nowych metod i form usług,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie właściwych relacji z klientami istniejącymi,
  • prezentacja usług dla klientów strategicznych,
  • współudział i nadzór nad opracowaniem ofert na usługi,
  • negocjowanie umów na usługi firmy,

Wymagania:

  • doświadczenie na wysokim stanowisku handlowym,
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem w rozproszonej strukturze,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • umiejętność stawiania celów i konsekwencja realizacji wskaźników KPI,
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność prowadzenia konferencji i wystąpień publicznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód),
  • System niezbędnych szkoleń,
  • Opieka medyczna,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.