Dyrektor Handlowy (Wentylacja przemysłowa)

Michael Page

Koszalin, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy odpowiedniego profilu na stanowisko Dyrektor Handlowy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbudowanie strategii sprzedaży a także jej wdrożenie. Osoba ta będzie odpowiedzialna za kilkuosobowy dział sprzedaży a raportowanie będzie odbywało się do Dyrektora Zarządzającego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest uznana firma produkcyjna systemów wentylacyjnych oraz wentylatorów. Odbiorcami produktów są firmy budujące centra handlowe, budynki mieszkalne, biurowce ale także oczyszczalnie ścieków lub baseny rekreacyjne.

Opis stanowiska

  • Zbudowanie strategii sprzedaży, a także jej wdrożenie w zakresie systemów wentylacyjnych i wentylatorów w kanale B2B/inwestycyjnym/przemysłowym
  • Kształtowanie stałych relacji biznesowych z klientem, pro-aktywne radzenie sobie z ewentualnymi uwagami i trudnościami
  • Negocjowanie umów handlowych i warunków współpracy
  • Dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów,
  • Poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości
  • Doskonalenie przebiegu pracy podległych pracowników, motywowanie pracowników
  • Postępowanie zgodnie z zasadami i wartościami firmy, dbałość o interesy firmy, znajomość firmy, kształtowanie wizerunku firmy, łączenie własnych celów zawodowych z firmą
  • Osiąganie satysfakcjonujących celów negocjacyjnych
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Wykorzystywanie procesów i tendencji rynkowych istotnych dla wykonywanej pracy,
  • Orientacja w działaniach konkurencji,

Profil kandydata

  • Wyższe techniczne (np. mechanika i budowa maszyn)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • Znajomość rynku instalacji przemysłowych i wentylatorów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym

Oferujemy

  • Narzędzia pracy takie jak laptop, telefon, samochód służbowy marki premium
  • Prywatna opieka medyczna

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Koszalin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page