Dyrektor Handlowy/ Prezes Zarządu - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient - nowoczesna firma produkcyjno-handlowa działająca w branży techniczno-przemysłowej w sektorze B2B z siedzibą w okolicy Katowic, niekwestionowany lider w swoim segmencie oraz licząca się firma na rynku globalnym, poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko:

Dyrektor Handlowy/ Prezes ZarząduMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Zarządzanie zespolem handlowym a docelowo kilkudziesięcioosobową spółką;
  • Kreowanie polityki rozwoju handlowego spółki w skali globalnej;
  • Wprowadzenie nowoczesnego podejścia do zarządzania sprzedażą;
  • Wyznaczanie celów oraz nowych możliwości rozwoju spółki;
  • Kreowanie międzynarodowej polityki sprzedaży oraz dalsza ekspansja na rynki zagraniczne;
  • Stała i bieżąca współpraca z właścicielem, raportowanie wyników.

Wymagania:

  • Szukamy ambitnego managera(wizja + charyzma + asertywność) z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowym środowisku;
  • Wykształcenie wyższe wsparte MBA- mile widziane techniczne;
  • Doświadczenie w roli Dyrektora Handlowego, umiejącego budować relacje i czującego sprzedaż, dla którego międzynarodowe spotkania biznesowe i negocjacje z kluczowymi partnerami w środowisku międzynarodowym nie stanowią problemu;
  • Konieczne doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów technicznych/ technologicznych w środowisku międzynarodowym;
  • Doświadczenie w budowanie działów handlowych oraz kreowaniu polityki handlowej w skali międzynarodowej;
  • Konieczne doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B (produkcja + R&D) + sieć dystrybucji / ajencje;
  • Szukamy zdecydowanej i merytorycznej osoby, bardzo dojrzałej biznesowo, operującej na danych i faktach, z podejściem hands-on i chęcią pełnego zaangażowania się w transformację spółki od stronnych handlowej, osoby elastycznej i gotowej do ciężkiej pracy;
  • Język angielski w stopniu bardzo dobrym jest bezwzględnie wymagany  drugi język obcy będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych i kontaktów międzynarodowych jest wskazana.

Oferujemy:

  • Ambitną pracę w ścisłym kierownictwie firmy o stabilnej i ugruntowanej rynkowo pozycji na rynkach międzynarodowych i dobrej kondycji finansowej;
  • Współudział w kreowaniu rozwoju firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.