Dyrektor handlowy (branża budowlana)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gostynin, Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Gostynin, Warszawa

Oferujemy:

  • Umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (B2B lub umowa o pracę)
  • Auto służbowe
  • Realny wpływ na kreowanie polityki sprzedażowej spółki
  • Opiekę prywatną Luxmed
  • Ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku zarządzającym min.3 lata w branży budowlanej
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Doświadczenie w realizowaniu dużych kontraktów z generalnymi wykonawcami oraz z hurtowniami budowlanymi
  • Znajomość systemów mocowań elewacji wentylowanych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość przepisów ustawy o wyrobach budowlanych oraz prawo budowlane

Zadania:

  • Tworzenie planów i strategii sprzedażowej oraz nadzór nad ich realizacją
  • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami - generalni wykonawcy, firmy budowlane, podwykonawcy, firmy montażowe , hurtownie budowlane
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych
  • Motywowanie zespołu, nadzorowanie jego pracy oraz rekrutacja nowych pracowników
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Raportowanie bieżącej aktywności handlowej bezpośrednio do Zarządu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials