DYREKTOR GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W BĘDZINIE

Urząd Gminy Będzino

Będzino, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2375

Obowiązki:

zarządzanie instytucją kultury

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • 1. obywatelstwo polskie; 2.pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych; 3.brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku; 4.wykształcenie wyższe, preferowane połączone lub uzupełnione o ekonomiczne, menadżerskie lub zarządzanie; 5.znajomość przepisów prawa dotyczących organizowania i prowadzenia działalności kulturalnej oraz jej finansowania, w szczególności przepisów: a) ustawy z dnia 25października 1991r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (t. j. Dz. U. z2020r. poz.194,),b)ustawy z dnia 27sierpnia 2009r.ofinansach publicznych (t. j. Dz. U. z2019r. poz.869, ze zm.).c)ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 2020r. poz. 1320 )6.co najmniej 5letni staż pracy, w tym co najmniej 3lata pracy w instytucji kultury lub samorządowej jednostce organizacyjnej działającej w zakresie kultury(uwzględnia się własną działalność gospodarczą, wykonywanie działalności na podstawie umów cywilno-prawnych lub kontraktów menadżerskich);7.brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, szczegółowe informacje na temat zgłoszenia znajdują się na stronie bip.bedziny.pl, mile widziani emeryci

Miejsce pracy: 76-037 Będzino 19, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie bip.bedzino.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy