Dyrektor Finansowy

HRK S.A.

Zielona Góra, lubuskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się firm w Polsce. Na jej zlecenie poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Dyrektor FinansowyMiejsce pracy: Zielona Góra

Zadania:

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,
  • Nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i wieloletnich planów finansowych oraz kontrolowanie ich realizacji,
  • Optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, audytorzy, firmy ubezpieczeniowe, organy podatkowe),
  • Planowanie przepływów pieniężnych w firmie, odpowiedzialność za płynność finansową spółki,
  • Zarządzanie zespołem księgowych i analityków finansowych,
  • Nadzór nad terminowością i prawidłowością funkcjonowania spółki w zakresie obowiązków podatkowych i wymogów prawnych,
  • Wspieranie zarządu w strategicznych procesach decyzyjnych,
  • Tworzenie raportów finansowych oraz dostarczanie informacji zarządczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki z obszaru ekonomii, finansów, rachunkowości,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Doświadczenie w planowaniu finansowym, sprawozdawczości zarządczej i analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami,
  • Mile widziane doświadczenie w raportowaniu zgodnym ze standardami spółki giełdowej,
  • Biegłość w interpretacji i stosowaniu przepisów podatkowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowanie, dokładność, skrupulatność, systematyczność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne warunki finansowe,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.