Klient infoPraca.pl

Firma e-commerce o ugruntowanej pozycji poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor Finansowy

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja krótko- i długookresowych planów finansowych firmy
  • Nadzorowanie przygotowywania okresowych sprawozdań finansowych
  • Analizowanie wyników finansowych firmy i dostarczanie niezbędnych informacji Zarządowi
  • Analizowanie i optymalizowanie procesów w firmie pod kątem finansowym
  • Nadzór nad podatkami
  • Planowanie i nadzór nad pracą działu finansowo-księgowego
  • Odpowiedzialność za kontakty i współpracę z instytucjami finansowymi

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość prawa finansowego i podatkowego
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów
  • Praktyczna wiedza i umiejętności we wskazanych obszarach
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w e-commerce będzie atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Elastyczność przy wyborze formy zatrudnienia
  • Elastyczny czas pracy

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.