HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta – Spółki Matki Grupy Kapitałowej, poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko Dyrektora Finansowego. Osoba będzie odpowiedzialna m.in. za zbudowanie strategii finansowej dla wszystkich Spółek wchodzących w strukturę Grupy.

Oferta jest skierowana do Kandydatów otwartych na relokację do wojwództwa kujawsko-pomorskiego.

Dyrektor FinansowyMiejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Zadania:

  • Scentralizowanie funkcji finansowych dla spółek w grupie,
  • Kreowanie strategii finansowej oraz nadzór nad jej realizacją,
  • Odpowiedzialność za pracę kilkunastoosobowego zespołu,
  • Planowanie budżetu rocznego oraz długoterminowych planów finansowych,
  • Rozbudowa narzędzi raportowania oraz optymalizacja procesów kontrolnych,
  • Optymalizacja podatkowa oraz optymalizacja struktur korporacji,
  • Współpraca z bankami, audytorami oraz innymi instytucjami finansowymi,
  • Ścisła współpraca z zarządami Spółek.

Wymagania:

  • Min. 5-lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne lub finansowe,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa finansowego, podatkowego oraz polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Duża samodzielność i inicjatywna w działaniu,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność strategicznego myślenia i działania pod presją czasu,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła znajomość MS Excel,
  • Mile widziany tytuł biegłego rewidenta i/lub certyfikat ACCA,
  • Mile widzialne doświadczenie w pozyskiwaniu inwestycji zagranicznych.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju w Grupie Kapitałowej w skład której wchodzi kilkanaście Spółek,
  • realny wpływ na funkcjonowanie biznesu, który rozwija się w Polsce i międzynarodowo,
  • odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko,
  • możwliość zarządzania i zorganizowania zespołu księgowego,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.