DYREKTOR FINANSOWY

Alaska

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie płynnością finansową firmy
  • odpowiedzialność za przygotowywanie budżetu i planów finansowych
  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • nadzór nad praca działu finansowo – księgowego
  • optymalizowanie polityki podatkowej
  • współpraca i negocjacje z klientami i kontrahentami
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, jak np. banki, firmy ubezpieczeniowe, organy podatkowe
  • nadzór nad kontrolą wewnętrzną, audytem
  • nadzór nad przygotowywaniem i analiza dokumentów księgowych, bilansów
  • analiza kosztów, zysków i strat
  • raportowanie sytuacji finansowych do właściciela firmy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe finansowe
  • kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów potwierdzone egzaminami takimi jak ACCA/ CIMA lub biegły rewident
  • minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami
  • gruntowna, praktyczna wiedza z zakresu zarządzania finansami, przepisów podatkowych, controllingu
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • dobre warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • Multisport
  • posiłki pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

OLIMP to sieć restauracji serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa