LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Finansowy

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: 0026506
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie i realizacja strategii finansowej firmy;
  • nadzór nad pracą podległych działów: kontrolingu i księgowości;
  • prowadzenie ocen rentowności projektów,
  • stała współpraca z dyrektorami pozostałych jednostek organizacyjnych w celu zwiększania efektywności biznesowej i optymalizacji procesów;
  • odpowiedzialność za rozbudowę narzędzi oraz optymalizację procesów finansowych, kosztów i poziomu majątku obrotowego;
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi w tym audytorami, bankami i innymi instytucjami finansowymi.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniami finansami (mile widziane w firmie handlowej)
  • wykształcenia wyższego finansowe lub ekonomiczne;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • dużej wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz przepisów podatkowych;
  • silnej orientacji biznesowej;
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołami;
  • biegłej znajomości MS Excel.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji;
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych;
  • ciekawą pracę w renomowanej firmie handlowej o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę bezpośrednio z Zarządem oraz wsparcie ze strony właścicieli Firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.