Dyrektor Finansowy - branża energii odnawialnej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze OZE z uwagi na dynamiczny rozwój spółki oraz nowe inwestycje, poszukujemy Kandydata/Kandydatów na stanowisko Dyrektora Finansowego.

Kandydat będzie bezpośrednio raportować do CEO, a szczególności skupi się na usystematyzowaniu pracy działu finansowego oraz pozyskaniu finansowania dla nowych inwestycji(banki, fundusze inwestycyjne)

Informacje o kliencie

Jest to idealna rola dla osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu działów finansowych do 10 osób oraz może pochwalić się skutecznym pozyskiwaniem finansowania

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Zarządzającym w zakresie zarządzania finansami organizacji i wspierania podejmowania decyzji strategicznych
  • Zarządzenie płynnością finansową przedsiębiorstwa, współpraca z instytucjami finansującymi, pozyskiwanie finansowania i obsługa już istniejącego
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie budżetów rocznych oraz planów finansowych i ich aktualizacji
  • Bieżąca kontrola i analiza sytuacji finansowej spółki wraz z rekomendowaniem możliwych rozwiązań, w tym współpraca z liderami wszystkich działów operacyjnych spółki
  • Terminowe dostarczanie raportów finansowych na potrzeby zarządu
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem

Profil kandydata

  • 10 lat doświadczenia zawodowego w finansach międzynarodowych firmach, w tym co najmniej 5 lat na stanowisku lidera funkcji finansowej(Dyrektor Finansowy, CFO)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu, negocjacjach i obsłudze finansowania zewnętrznego - wymóg konieczny
  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych i/lub doświadczenie międzynarodowe - będzie atutem
  • Doświadczenie poparte sukcesami we wspieraniu strategicznego rozwoju przedsiębiorstw - partner biznesowy biorący odpowiedzialność za działalność i wyniki firmy
  • Doświadczenie w firmach zajmujących się realizacją projektów inwestycyjnych (np. infrastruktura, nieruchomości, energia)
  • Umiejętność komunikacji i przekonywania do swoich racji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny
  • Samochód służbowy
  • Pakiet medyczny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page