Dyrektor Działu Obsługi Klienta i Wsparcia Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej Spółki dystrybucyjnej działającej od wielu lat na polskim rynku, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Działu Obsługi Klienta i Wsparcia SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków na ww. stanowisku:

  • Zarządzanie działem obsługi klienta w zakresie reklamacji i innych zgłoszeń, obsługi klientów oraz wsparcia procesu sprzedaży
  • Tworzenie strategii obsługi klienta i realizacja celów strategicznych firmy
  • Zapewnienie sprawnego procesowania zgłoszeń oraz właściwej jakości obsługi
  • Rozwój narzędzi i procesów sprzedaży
  • Nadzór nad procesem obsługi umów i rozliczeń
  • Przygotowywanie analiz, raportów związanych z jakością i efektywnością procesów obsługi klienta
  • Optymalizacja oraz wdrażanie nowych procesów i rozwiązań usprawniających pracę działu.

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności organizacyjne, zdolność do ustalania priorytetów i skutecznego zarządzania czasem
  • Doświadczeniem w zakresie zarządzania pracą zespołu w obszarach obsługi klientów
  • Wysokie nastawienie na rezultat i realizację celów
  • Umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne oraz zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz benefitu sportowego
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy między 07:00 - 09:00, który dostosujesz do siebie
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań oraz możliwości rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.