Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

In Temporis Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Od: In Temporis Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Top management, Praca Marketing / PR / Social Media

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie dla naszego Klienta, reprezentującego sektor handlu detalicznego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kreowanie i współpraca z zarządem w zakresie tworzenia politykę personalną firmy,
  • opracowanie procedury i programów służących zwiększeniu efektywności w zarządzaniu personelem firmy,
  • tworzenie i realizacja budżetu przeznaczonego na wszelkie działania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • utrzymywanie kontaktu z przedstawicielami organizacji pracowniczych,
  • opracowanie sprawozdań dla Zarządu firmy oraz urzędów państwowych,
  • zapewnienie zgodności wszelkich działań i procedur dotyczących personelu z aktualnymi wymogami prawnymi.
  • nadzór nad pracą podległego zespołu,
  • nadzorowanie realizacji polityki dotyczącej systemu wynagrodzeń,
  • zarządzanie administracją spraw pracowniczych i systemów wynagradzania,
  • tworzenie i wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych,
  • współtworzenie polityki informacyjnej: PR wewnętrzny i marketing personalny, tworzenie proefektywnościowej kultury organizacyjnej firmy,
  • współpraca z menadżerami liniowymi w zakresie polityki personalnej,
  • nadzorowanie kontaktów z agencjami doradztwa personalnego oraz firmami szkoleniowymi,
  • organizacja i koordynacja zagadnień związanych z procesem okresowych oceny pracowników.

Wymagania stanowiskowe:

  • wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie lub zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku,
  • umiejętności i wiedza z zakresu identyfikacji potrzeb, planowania działań w obszarze twardego i miękkiego HR,
  • praktyczna wiedza z zakresu projektowania i wdrażania rozwiązań rozwojowych, ocen pracowniczych, systemów motywacyjnych oraz doświadczenie w rekrutacji pracowników,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, doskonale rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy, umiejętności szybkiego działania,
  • praktyczna wiedza z zakresu BHP,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności interpersonalne,
  • świetnej komunikacji, pracy w zespole,
  • umiejętności strategiczne,
  • umiejętność zarządzania budżetem,
  • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim,
  • wiedza z zakresu technik zarządzania,
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem pracy chronionej będzie atutem,
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy,
  • ciągłego pogłębiania swojej wiedzy,
  • inicjatywa / przedsiębiorczość,
  • zdolności organizacyjnych,
  • empatii,
  • uczciwości, dyskrecji, asertywności,
  • wysokiej kultury pracy, pozytywnego nastawienia do trudnych zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z mocną pozycją na rynku.
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów a poprzez to możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Umowa o pracę lub kontrakt.
  • Pakiet relokacyjny, niezbędne narzędzia pracy.
  • System benefitów pozapłacowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.