Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Dyrektor ds. Zakupów

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1106725

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci handlowej, zlokalizowanej w Warszawie, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Dyrektor ds. Zakupów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie i realizację kompleksowej strategii oraz całościowe zarządzanie działem zakupów w celu maksymalizacji zysku i sprzedaży. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć współpraca z dostawcami, negocjowanie optymalnych cen zakupu i warunków dostaw. W ramach swoich obowiązków Dyrektor ds. Zakupów będzie również analizował działania konkurencji i przeprowadzał badania rynku oraz trendów cenowych. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć również dbanie o dostępność towarów do ciągłej sprzedaży, odpowiedzialność za wartość, wiek i rotację zapasu oraz współpraca w zakresie spójnej polityki zakupowej wobec dostawców i dbałość o najlepszą prezentację oferty towarowej w sklepach. Ponadto, Dyrektor ds. Zakupów będzie odpowiedzialny za zarządzanie, motywację i coaching podległego zespołu.

Poszukujemy osoby z min. 5-letnim doświadczeniem na stanowisku managerskim w obszarze zakupów asortymentowych w dużej organizacji, popartym sukcesami negocjacyjnymi. Idealny kandydat to osoba o biznesowym podejściu i strategicznym myśleniu, z wysoko rozwiniętymi kompetencjami w zakresie zarządzania pracą zespołu i silną orientacją na osiąganie celów biznesowych. Wykształcenie wyższe, biegła znajomość pakietu MS Office i biegła znajomość języka angielskiego są warunkami koniecznymi.

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, elastyczne formy zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników, a także niezbędne narzędzia pracy, tj. laptop, telefon, samochód służbowy oraz pakiet benefitów.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka