Dyrektor ds. Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Odpowiedzialność w zakresie wszystkich kwestii inżynierskich w budynku.

Informacje o kliencie

W związku z intensywnym rozwojem wewnętrznych struktur dla naszego Klienta, globalnej organizacji posiadającej centrum logistyczne w Świebodzinie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzin

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem, wsparcie dla bezpośrednich podwładnych, którzy odpowiadają za rozwój personelu technicznego w zespole,
  • Współpraca z działem BHP i kierownictwem obiektu w celu wdrażania, rejestrowania i kontrolowania programów dotyczących bezpieczeństwa i zachowania zgodności z przepisami,
  • Wdrażanie standardów obejmujących obszar UE oraz uczestniczenie w inicjatywach na rzecz stałego doskonalenia, których celem jest opracowywanie lub aktualizowanie standardów (zależnie od potrzeb) z myślą o zapewnianiu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i dostępności sprzętu dla naszych klientów wewnętrznych; najważniejszym obszarem zainteresowania są programy konserwacji zapobiegawczej,
  • Koncentracja na długofalowych działaniach poprzez współpracę z kierownictwem obiektu, działem finansów, zespołem inżynierskim obejmującym obszar UE i wewnętrznymi zespołami ds. projektowania w celu planowania dalszego rozwoju, modernizacji i wdrażania nowego sprzętu.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem inżynierskim, nie mniejszym niż 20 osób,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria przemysłowa, elektryczna, mechaniczna lub budownictwa),
  • Wiedza w zakresie urządzeń elektrycznych i mechanicznych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem zautomatyzowanym, w tym z maszynami pakującymi oraz systemami sortującymi i przenoszącymi (mile widziane),
  • Otwartość na relokację.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji na terenie Europy,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Udział w międzynarodowych projektach.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page