Dyrektor ds. Technologii

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jednego z leaderów branży fashion w segmencie premium, mocno rozwijającego dział digital i e-commerce, poszukujemy Dyrektora ds. Technologi.

Dyrektor ds. TechnologiiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Transformacja biznesu w nowoczesną organizację - przekształcenie firmy w organizację „Data-Driven Company
  • Przeprojektowanie procesów wewnętrznych wraz w ich wykonaniem
  • Wdrażanie, testowanie i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, inteligentnych i analitycznych
  • Zbudowanie i zarządzanie zespołem IT w celu dostarczania wsparcia organizacji w rozwoju nowych technologii
  • Regularne przeprowadzanie testów i ocen w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych, prywatności i integralności systemów i rozwiązań technologicznych
  • Zapewnienie właściwego prowadzenia projektów wraz z określeniem ryzyka związanego z projektami
  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań zgodnie z potrzebami klientów zewnętrznych i wewnętrznych firmy
  • Zapewnienie proaktywnego i reaktywnego wsparcia w zakresie zarządzania danymi, projektami wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • Can be done attitude!
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe jako senior menadżer w dziedzinie business intelligence
  • Praktyczne doświadczenie z wdrożeniami aplikacji i technologii dla użytkowników końcowych
  • Stopień minimum licencjata w dziedzinie informatyki, analizy biznesowej i wdrażaniu rozwiązań technologicznych
  • Doskonałe umiejętności w języku angielskim
  • Doskonała znajomość w prowadzeniu projektów – mile widziane Prince 2 lub inne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami programistów/ analityków
  • Znajomość języka SQL oraz znajomość skryptów w języku, np. Python lub R
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i umiejętność myślenia biznesowego i projektowego
  • Doświadczenie w pracy z technologiami Big Data

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie B2B lub UOP
  • Bogaty pakiet socjlalny
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój technologiczny firmy
  • Prace z ekspertami w swoim fachu
  • Pracę nad rozwojem brandu znanego w Polsce jak i na świecie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.