Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/09/2018.

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu (nieruchomości mieszkaniowe)

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1101237

Twoja następna firma

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała dla znanego międzynarodowego dewelopera, realizującego projekty ekologicznego budownictwa mieszkaniowego z zastosowaniem skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie. Inwestycje są realizowane z uwagą i dbałością o jakość i w zgodzie z naturalnym otoczeniem.

Twoje następne stanowisko

Osoba, która obejmie to stanowisko, będzie tworzyła strategię sprzedażowo-marketingową w zakresie przyszłych inwestycji mieszkaniowych oraz będzie realizowała aktualne projekty i ustalała priorytety działań podległych jej zespołów. Do zadań tej osoby będzie należała odpowiedzialność za wynik sprzedażowy firmy i realizacja celu biznesowego, także aktywny udział w spotkaniach Zarządu, jako jej członek. Osoba ta będzie planowała i wdrażała strategię działań poprzez współpracę z zespołem i innymi działami w firmie, ponadto, będzie rozwijała portfel usług oraz raportowała do Zarządu o wynikach przeprowadzonych analiz. Będzie także współtworzyć spójną wizję rozwoju dla firmy poprzez prowadzenie odpowiedzialnej polityki sprzedażowej.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Szukamy osób z doświadczeniem na analogicznym stanowisku w zakresie zarządzania obszarem sprzedaży i marketingu u dewelopera mieszkaniowego oraz zaawansowaną znajomością rynku nieruchomości i aktualnych trendów. Osoba ta powinna bardzo dobrze posługiwać się językiem angielskim oraz posiadać doświadczenie w pracy zespołowej, motywowaniu i prowadzeniu negocjacji. Oczekujemy od tej osoby także nastawienia na aktywną współpracę z innymi komórkami organizacji, kreatywności, samodzielności i odpowiedzialności oraz gotowości do odbywania podróży służbowych.

Co zyskujesz?

W zamian zatrudniona osoba otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, możliwość pracy w międzynarodowym środowisku we wiodącej na rynku firmie deweloperskiej, pakiet benefitów pracowniczych, niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy i co najważniejsze, możliwość wpływania na kształt spółki i jej rozwój.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena