Dyrektor ds. Rozwoju Spółki

Adecco Poland Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja dotychczasowo przyjętej strategii rozwoju firmy, ale i wdrażanie własnych pomysłów rozwoju
  • Rozwój firmy w kierunku seryjnej produkcji
  • Odpowiedzialność za wyszukanie i nawiązanie współpracy z dostawcami i kontrahentami
  • Realizacja wyniku finansowego firmy
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Zarządzanie podległym zespołem - do 20 osób
  • Rozbudowa zespołu, dobór personelu
  • Współpraca z Zarządem Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość rynku - branża meblowa lub pokrewna
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na realizację celu

Oferujemy:

  • Długofalowe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym również samochód służbowy z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych
  • Docelowo możliwość przejęcia części udziałów firmy
  • Wynagrodzenie do ustalenia na II etapie rozmowy z Zarządem Spółki

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: 22101800/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.