Dyrektor ds. Rozwoju Rynku

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie, dla naszego Klienta, który dzięki kompetentnemu i zgranemu zespołowi pracowników prowadzi z sukcesem i stale rozwija działalność na rynkach międzynarodowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie działań sprzedażowych i zarządzanie ich efektywnością na obszarze krajów europejskich.
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla organizacji; skuteczne pozyskiwanie nowych zamówień dla firmy w zakresie obszaru działania.
  • Przygotowanie i kontrola realizacji Biznes Planu firmy dla rynków europejskich.
  • Współpraca z Zarządem firmy w zakresie przygotowania i wdrażania strategii sprzedaży; przedstawianie Zarządowi sprawozdania z realizacji założonej strategii.
  • Organizacja i analiza modelu procesu sprzedaży i efektywności działów sprzedaży w podległych dywizjach produktowych; diagnozowanie obszarów do rozwoju.
  • Wsparcie zespołów sprzedaży w zakresie realizacji planów i rozwoju obecności firmy na rynkach europejskich.
  • Monitorowanie i nadzór efektywności prowadzonych działań przez zespoły sprzedażowe oraz systematyczne rozliczanie z realizacji wyznaczonych celów.
  • Utrzymywanie efektywnej, długoterminowej współpracy z obecnymi klientami oraz budowanie relacji z nowymi partnerami handlowymi firmy na powierzonym obszarze.
  • Nadzór i współpraca z zespołami sprzedażowymi w zakresie przygotowania analiz rynkowych, prezentacji i statystyk sprzedażowych.
  • Zarządzanie, monitorowanie oraz skuteczne wsparcie przepływu informacji pomiędzy podległymi działami.
  • Ujednolicenie standardów obsługi Klienta i procesów sprzedaży w oparciu o system SAP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania, ekonomii.
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w skutecznym zarządzaniu rozwojem sprzedaży w branżach technicznych.
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową i znajomość innych języków obcych (mile widziana znajomość języka portugalskiego).
  • Połączenie doskonałej wiedzy z zakresu strategicznego zarządzania sprzedażą z doświadczeniem w prowadzeniu działań operacyjnych na rynkach zagranicznych.
  • Umiejętność koncentracji na osiąganiu celów strategicznych z uwzględnieniem ewentualnych zagrożeń rynkowych.
  • Doświadczenie w raportowaniu korporacyjnym, znajomość finansów korporacyjnych i systemów biznesowych.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne; zdolności do prowadzenia wielu projektów jednocześnie.
  • Doświadczenie w obszarze Performance Management /MBO.
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów i efektywność osobistą; odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Zdolności przywódcze oraz umiejętność negocjacyjnych.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalnych, dojrzałość biznesowa.
  • Umiejętności analityczne, planowanie strategiczne, umiejętności pracy operacyjnej oraz koncepcyjnej.
  • Doświadczenie w zakresie budowania relacji z partnerami biznesowymi.
  • Gotowości do częstych podróży służbowych.

Klient oferuje:

  • Pasjonujące doświadczenia zawodowe w otwartej kulturze szybko rozwijającej się branży!
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Samodzielną pracę pełną wyzwań (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i rozwoj własny strukturach firmy).
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna z możliwością objęcia nią członków rodziny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.