Dyrektor ds. rozwoju rynku komunalnego

HRK S.A.

Ruda Slaska, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest jedna z wiodących firm działających w branży gospodarki odpadami, świadcząca usługi w 50 centrach zlokalizowanych w Niemczech i Europie. Na nowopowstałe stanowisko poszukujemy:

Dyrektor ds. rozwoju rynku komunalnego Miejsce pracy: Ruda Slaska

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży oraz działań marketingowych w sektorze Klientów Komunalnych,
  • Koordynacja pracy struktur handlowych sektora we wszystkich spółkach organizacji (planowanie, organizowanie, koordynacja i monitorowanie działań podległych struktur),
  • Poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości rynkowych,
  • Przygotowywanie i monitorowanie budżetu sprzedaży i marketingu,
  • Optymalizacja kosztów sprzedaży i marketingu,
  • Negocjowanie warunków handlowych z kluczowymi klientami spółki oraz partnerami biznesowymi,
  • Nadzór i koordynacja procesu ofertowania i kalkulacji w organizacji,
  • Inicjowanie i koordynacja akcji promocyjno-marketingowych,
  • Reprezentowanie spółki w kontaktach z przedstawicielami  firm i instytucji działających na terenie miast i gmin, na których spółka prowadzi działalność,
  • Aktywna współpraca z pozostałymi Pionami spółki, w szczególności z Pionem Techniczno-Logistycznym odpowiedzialnym za realizację usług u klienta,
  • Przygotowanie ofert handlowych  oraz udział w organizowanych przetargach i aukcjach elektronicznych w zakresie obsługi klienta sieciowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Wieloletnie doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze marketingu  i sprzedaży (preferowane w międzynarodowej korporacji o wielo-oddziałowej strukturze),
  • Doświadczenie w branży gospodarki odpadami,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług na rynku komunalnym,
  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze,
  • Umiejętność motywowania współpracowników,
  • Kreatywność i inwencja w rozwiązywaniu problemów,
  • Doskonałe zdolności negocjacyjne i perswazyjne,

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia),
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.