Dyrektor ds. Rozwoju Projektów PV - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy technologicznej wykonawczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. Rozwoju Projektów PVMiejsce pracy: Warszawa

Główne zadania i obowiązki:

  • pozyskiwanie kontraktów z obszaru fotowoltaiki w segmencie klientów indywidualnych jak i przemysłowych
  • zbudowanie działu sprzedaży projektów - tworzenie krótkoterminowych jaki długofalowych strategii handlowej
  • budowanie potencjału realizacyjnego w oparciu o posiadane zaplecze wykonawcze i rozwiniecie o potrzebne zasoby
  • koordynowanie realizacji projektów na wszystkich etapach
  • negocjacje kontraktów z klientami, dostawcami i podwykonawcami
  • ocena potencjału i ryzyka potencjalnych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży PV
  • znajomość rynku i klientów w branży
  • wiedza o uwarunkowaniach formalno-prawnych sektora PV
  • znajomość programów MS Office
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia stosowne do pełnionej funkcji (tj. samochód służbowy, laptop, telefon)
  • dodatkowe benefity w postaci opieki medycznej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.