Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Outsourcingowego

eSourcing S.A.

Kraków, małopolskie

Od: eSourcing S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Kim jesteśmy

eSourcing to zgrany, zaangażowany, pełen energii i pasji zespół, z dużym praktycznym doświadczeniem w świecie bankowości i finansów. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom specjalistyczne usługi outsourcingowe i systemy w zakresie płatności, rozliczeń, obsługi terminali POS, analizy i przetwarzania danych, integracji i bezpieczeństwa. Z naszych usług korzysta 7 z 10 największych polskich banków, ale obsługujemy też banki małe i średnie, całe grupy bankowe, czy specjalistyczne instytucje finansowe.

Kogo szukamy

Do naszego zespołu w Krakowie poszukujemy Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu Outsourcingowego (Outsourcing Business Development Director) odpowiedzialnego za utrzymanie obecnej i dalszy rozwój oferty w zakresie świadczenia bankom i instytucjom finansowym specjalistycznych usług outsourcingowych (w Polsce i docelowo zagranicą).

Jakie będą Twoje obowiązki

  • Będziesz odpowiedzialny za budowanie nowych i utrzymywanie obecnych relacji handlowych z Klientami w zakresie świadczenia usług outsourcingowych dla banków i sektora finansowego.
  • Twoim zadaniem będzie zarządzanie całościowym procesem sprzedażowym (począwszy od przygotowywania i negocjacji oferty/umowy, przez pozyskania klienta i jego wdrożenie, aż po biznesową opiekę posprzedażową).
  • Do Twoich zadań należeć będzie także opracowywanie koncepcji, założeń i strategii dla nowych produktów i usług sprzedawanych w modelu outsourcingowym oraz ich wdrażanie wraz z zespołem technologicznym i zespołami wsparcia sprzedaży.

 Nasza oferta

  • Oferujemy pracę pełną interesujących wyzwań, w polskiej firmie, w naszym energetycznym zespole, który zawsze służy pomocą i dobra radą.
  • Na szybki start dajemy Ci aktualne portfolio obecnych Klientów – porozmawiajcie, poznajcie się, nawiążcie dobre relacje.
  • Zapewniamy szerokie pole działania i samodzielności przy budowaniu i wdrażaniu ofert dla Klientów oraz przy opracowywaniu nowych koncepcji usług i produktów.
  • Abyś mógł realizować swoje cele, zawsze możesz liczyć na pomoc zespołu technicznego (doświadczeni w świecie finansów analitycy, menedżerowie projektów, deweloperzy, testerzy) oraz wsparcie prawne, księgowe, PR/marketing i naszą infolinię.
  • Kilka razy w roku będziesz brał udział w eventach i konferencjach branżowych, wspierających Twoje działania handlowe, rozszerzających horyzonty, pozwalających na wymianę i inkubację nowych pomysłów.
  • Oferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem bonusów uzależnionych od osiąganych wyników.

Czego od Ciebie wymagamy

  • Energii, zaangażowania, samodzielności w podejmowanych działaniach – jesteśmy na tyle duzi, by współpracować z największymi bankami w Polsce, jednocześnie nie tracąc nic z elastyczności, a przez to skuteczności w działaniu.
  • Praktycznej wiedzy w zakresie funkcjonowania produktów i usług dla banków i sektora finansowego popartej doświadczeniem zdobytym w bankowości lub firmie IT świadczącej usługi do tego sektora.
  • Samodzielności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności analitycznych – zarówno w aspekcie finansowym, jak i wpływu zmian w otaczającym nas świecie finansów na biznes naszej firmy.