Dyrektor ds. Realizacji Projektów Budowlanych / Budownictwo Ogólne / Zachód

Skanska S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Skanska to:

  • ponad 125 lat światowego doświadczenia
  • największa firma budowlano-deweloperska w Polsce
  • działalność zgodna z zasadami „Kodeksu postępowania Skanska”
  • od lat lider rankingów pracodawców

Wspólnie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi chcemy realizować inwestycje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym najważniejszym celem jest tworzenie stabilnej przyszłości oraz poprawa jakości życia ludzi i społeczności.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Będziesz zajmować się:

  • zapewnianiem realizacji projektów na obszarze województwa dolnośląskiego i lubuskiego
  • planowaniem zasobów oraz efektywnym ich alokowaniem na realizowane projekty
  • współpracą z Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu w zakresie pozyskiwania projektów i analizy rynku
  • budowaniem i utrzymywaniem relacji z Klientami
  • aspektami technicznymi i finansowymi realizowanych projektów
  • współzarządzaniem regionem w ramach Zarządu Regionu

W ramach tych zadań będziesz raportował/a bezpośrednio do Dyrektora Regionu i współtworzył/a Zarząd Regionu.

  • masz wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budownictwo,
  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku menadżerskim w firmie budowlanej,
  • masz poparte sukcesami doświadczenie w realizacji projektów w obszarze budownictwa ogólnego,
  • masz doświadczenie i umiejętności w budowaniu efektywnych i zaangażowanych zespołów,
  • masz doświadczenie w budowaniu relacji i współpracy z Klientami publicznymi i prywatnymi, podwykonawcami i dostawcami przy jednoczesnej silnej orientacji na wyniki,
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności współpracy,
  • znasz język angielski na poziomie min. B2,
  • jesteś gotowy/a do odbywania podróży służbowych
  • masz prawo jazdy kat. B.

Co zyskasz?

  • będziesz częścią zespołu menadżerskiego decydującego o strategii i rozwoju Regionu i firmy
  • pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny
  • współpracę z najlepszymi ekspertami w branży
  • szeroką ofertę szkoleń w ramach Uniwersytetu Skanska
  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Gdzie będzie Twoje miejsce pracy?

Wrocław

Prezentacja firmy

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Inżynieria