Dyrektor ds.Realizacji Inwestycji

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Jesteś doświadczonym kierownikiem kontraktów w branży budownictwa przemysłowego i chcesz sprawdzić się w roli Dyrektora działu realizacji? A może masz już doświadczenie jako Dyrektor w działach realizacji? Aplikuj!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca działający w sektorze wielkopowierzchniowego budownictwa przemysłowego. Generalne Wykonawstwo inwestycji przemysłowych, magazynowych, logistycznych, handlowych i innych.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie pracy podległych zespołów budów (Kierownicy Kontraktów, Kierownicy Budów, Inżynierowie Budów)
  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych
  • Nadzór nad realizacjami projektów od strony technicznej i finansowej
  • Bieżąca kontrola kontraktów w zakresie: ich wyniku finansowego, terminowości i jakości robót
  • Monitoring budżetów i harmonogramów realizacji podległych budów
  • Rekrutacja do zespołów
  • Reprezentowanie spółki na podległym terenie
  • Odpowiedzialność za zgodność dokumentacji podwykonawczej budowy
  • Nadzór nad przygotowaniem podległych budów do procedur odbiorowych, w tym skuteczne ich przeprowadzenie i terminowe uzyskanie wszelkich uzgodnień, opinii i pozwoleń

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów z pakietu MS Office, MS Project
  • Prawo jazdy - kat. B
  • Mobilność, dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy w delegacji
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność zarządzania zespołami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność komunikacji i negocjacji
  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b lub UoP
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Pakiet benefitów
  • System premiowy
  • Opieka medyczna

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page