Dyrektor ds. realizacji inwestycji budowlanych - Kubatura

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Współudział w budowaniu i rozszerzaniu działalności organizacji w tym współtworzenie i realizacja strategii obszaru Real Estate.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest organizacja będąca deweoloperen na rynku Real Estate. Wieloletnia działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Dyrektor ds. realizacji inwestycji budowlanych.

Opis stanowiska

  • Całościowe zarządzanie realizacją kilku projektów budowlanych
  • Zarządzanie zespołem i kosztami prowadzonych inwestycji
  • Nadzór na wyborem i negocjacje z dostawcami oraz podwykonawcami
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją techniczno-projektową
  • Prowadzenie wyceny nowych projektów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunki budowlane
  • Minimum 3 lat doświadczenia na zbliżonym stanowisku, w branży budowlanej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu negocjacji
  • Znajomość procesu inwestycyjnego w budownictwie mieszkaniowym i biurowym
  • Biegła znajomość przepisów prawa budowlanego, norm i standardów w zakresie technicznego utrzymania budynków
  • Umiejętność jednoczesnego zarządzania kilkoma projektami
  • Ugruntowane kontakty z generalnymi wykonawcami oraz firmami podwykonawczymi

Oferujemy

  • Pracę w organizacji o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w strategicznych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe, medyczne, benefity sportowe

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page