Dyrektor ds. realizacji (dyrektor techniczny)

Xervon Polska Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Od: Xervon Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • Nadzór i zarządzanie produkcją realizowaną przez Spółkę na terenie Polski i za granicą (głównie teren Niemiec),
  • Udział w pozyskiwaniu zleceń,
  • Negocjacje z klientami (w tym samodzielnie w języku niemieckim)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie,
  • staż pracy min 10 lat w tym 5 lat a stanowiskach samodzielnych i kierowniczych,
  • cechy osobowe do nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientem,
  • umiejętność zarządzania produkcją i personelem,
  • prawo jazd kat. B,
  • obsługa komputera programy Office Word, Excel,

Oferujemy:

  • stałą pracę w dużej stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • wynagrodzenie do uzgodnienia

Oferty prosimy kierować za pomocą aplikuj