Dyrektor ds. handlu i marketingu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Operacyjne zarządzanie działem handlu i marketingu (ok. 20 osób) w obszarach finansowym, rozwoju biznesu, zasobów ludzkich, jakości,
  • Opracowywanie strategii marketingowych i sprzedażowych i nadzór nad ich realizacją,
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z klientami kluczowymi i sieciowymi,
  • Analiza działań konkurencji,
  • Udział w planowaniu struktury działu.

Wymagania Pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze marketingu, zarządzania, handlu lub pokrewne,
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale handlu/ marketingu (mile widziane w branży spożywczej),
  • Bardzo dobra obsługa programów pakietu Ms Office - Word, Excel, Power Point, Outlook,
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do okazjonalnych podróży służbowych,
  • Dyspozycyjność do okazjonalnej pracy poza standardowymi godzinami pracy w razie potrzeby,
  • Rozwinięte kompetencje managerskie - zarządzanie zespołem, czasem i zadaniami, projektami oraz zmianą,
  • Odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • Inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętności analityczne,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę stałą (bezpośrednio u Pracodawcy, nie przez agencję) lub kontrakt managerski,
  • Pracę z młodym, zaangażowanym zespołem, w firmie z wieloletnią tradycją, która intensywnie się rozwija,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe bonusy w postaci comiesięcznych premii,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, tablet, telefon, samochód do dyspozycji,
  • Przemyślany proces wdrożenia.

Numer referencyjny: DHM/GRW/03.20
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.