Dyrektor ds. eksportu

HRK S.A.

Rusiec, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Jeśli posiadasz doświadczenie w rozwoju biznesu na rynkach międzynarodowych, swobodnie komunikujesz się w języku angielskim oraz jesteś przedsiębiorczy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej, jednego z liderów w swojej kategorii poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. eksportuMiejsce pracy: Rusiec
Zadania:
  • Opracowywanie strategii sprzedaży na rynki międzynarodowe oraz nadzór nad realizacją działań sprzedażowych na podległych rynkach eksportowych,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży w Dziale Eksportu,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długofalowych relacji,
  • Negocjacje warunków współpracy i zawieranie umów handlowych,
  • Kontrola realizacji kontraktów zagranicznych oraz nadzór nad terminowymi płatnościami,
  • Zarządzane podległym zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż do międzynarodowych Klientów,

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – zdobyte w branży FMCG, mile widziana kategoria spożywcza,
  • Doświadczenie we współpracy z Klientami międzynarodowymi – bardzo dobra znajomość rynku niemieckiego oraz innych rynków zagranicznych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz umiejętność wyznaczania celów biznesowych, przedsiębiorczość, wysoka orientacja na wyniki,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim niezbędna do współpracy z międzynarodowymi Klientami, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Doskonała znajomość specyfiki branży FMCG,
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki ekonomiczne, handlowe,
  • Dyspozycyjność, elastyczność , gotowość do podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii zależnej od realizacji wyników,
  • Zestaw niezbędnych narzędzi do pracy w tym samochód służbowy,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.