Dyrektor Centrum Usług Wspólnych

Michael Page

Polkowice, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, dużej grupy kapitałowej działającej w branży handlu detalicznego i e-commerce, poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Dyrektora Centrum Usług Wspólnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za stworzenie i podnoszenie jakości finansowego i księgowego CUW.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa grupa kapitałowa z centralą w Polsce.

Opis stanowiska

  • Stworzenie i implementacja strategii funkcjonowania i rozwoju finansowego CUW w ramach grupy kapitałowej
  • Nadzór nad procesami zachodzącymi w ramach CUW
  • Współpraca ze wszystkimi działami grupy kapitałowej mająca na celu optymalizację współpracy z CUW
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządu
  • Zarządzanie i nadzór nad podległym, kilkudziesięcioosobowym zespołem; zarządzanie podległym managementem CUW
  • Wdrażanie najlepszych praktyk i rozwiązań podnoszących efektywność funkcjonowania CUW i współpracy z działem finansowym firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe w obszarze finansow, ekonomii, księgowości lub pochodnych; mile widziane dodatkowe certyfikaty, szkolenia czy wykształcenie podyplomowe w tym obszarze
  • Co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe w działach finansowych i księgowych firm o rozległej strukturze, idealnie w międzynarodowym środowisku;
  • Doświadczenie funkcjonowania w ramach Centrum Usług Wspólnych lub w podobnej strukturze
  • Doświadczenie i wiedza praktyczna z zakresu księgowości, podatków i sprawozdawczości (UoR i IFRS); praktyczna wiedza w obszarze tworzenia i podnoszenia standardu procesów funkcjonowania wspomnianych działów
  • Poparte sukcesami doświadczenia na polu managerskim
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w unikatowym na polskim rynku stanowisku pod kątem skali wyzwania
  • Wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonego doświadczenia
  • Współpracę z najlepszymi managerami w swoich obszarach; kreatywne i rozwojowe środowisko pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Polkowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page