Dyrektor Biura Inwestycji

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, państwowej spółki ze stabilną sytuacją oraz dalszymi planami rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Biura InwestycjiMiejsce pracy: Warszawa
Zakres Obowiązków:
  • Planowanie realizacji inwestycji i remontów infrastruktury zgodnie z przyjętymi planami
  • Nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji projektowych inwestycji i remontów
  • Przygotowanie i realizację prac wstępnych, studiów i badań niezbędnych do realizacji strategii Spółki
  • Opracowywanie specyfikacji technicznych oraz innych warunków zamówień inwestycyjnych i remontowych
  • Zarządzanie realizacją projektów w tym budowlanych, dokumentacji wykonawczej, uzyskiwaniem wymaganych pozwoleń
  • Zlecanie wyboru wykonawców i udział w postępowaniach o zamówienia
  • Sprawowanie nadzoru inwestycyjnego oraz prowadzenie odbiorów inwestycji i prac remontowych
  • Rozliczanie inwestycji i kontrola kosztów projektów inwestycyjnych i remontowych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie kształtowania polityki kadrowej w podległym obszarze oraz realizacji bieżących spraw pracowniczych
  • Czynny udział we wdrażaniu oraz utrzymaniu i doskonaleniu systemów zarządzania obowiązujących w organmnizacji zgodnie z obowiązującą dokumentacją w zakresie zadań realizowanych przez komórki organizacyjne

Wymagania:
  • Minimum 5 – letnie doświadczenie zawodowe związane z nadzorowaniem procesów inwestycyjnych
  • Praktyczna wiedza w zakresie prawa budowlanego oraz prowadzenia projektów/inwestycji
  • Uprawnienia elektryczne i energetyczne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej i nastawionej na sukces organizacji
  • Pełny pakiet benefitów dodatkowych
  • Motywacyjny system premiowy
  • Samochód służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.