Dyrektor Administracyjno - Finansowy

Klient InfoPraca

Warszawa, mazowieckie

Dla średniej wielkości firmy informatycznej obecnej na rynku od prawie 20 lat poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kształtowanie polityki finansowej firmy, optymalizacja, zapewnienie płynności finansowej oraz przewidywanie i zabezpieczenie ryzyk wynikających z działalności,
  • Operacyjne zarządzanie obszarami: finansów, administracji, księgowości, payroll,
  • Rozwój systemu kontroli finansowej, opracowanie i wdrożenie procedur dot. obszaru finansowego, w tym regulacji dot. zasad autoryzacji wydatków i kontroli przepływów pieniężnych,
  • Współpraca i rozliczenia z urzędami i instytucjami zewnętrznymi, z audytorem, bankami, kancelarią prawną, firmami ubezpieczeniowymi, biurem księgowym,
  • Zarządzanie płynnością finansową i cyklem konwersji gotówki (polityka kredytowa, windykacja należności, płatności),
  • Kontrola budżetów firmy, działów i poszczególnych projektów,
  • Wspieranie Zarządu w procesach decyzyjnych oraz rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Tworzenie raportów finansowych, prognoz, dostarczenie informacji zarządczej,
  • Zarządzanie pracą zespołu administracyjno – finansowego.

OCZEKIWANIA

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami, kontroli finansowej i zarządczej, planowania finansowego, rachunkowości i przepisów podatkowych.
  • Wykształcenie wyższe - Ekonomia, Finanse, Zarządzanie,
  • Bardzo dobra znajomość Excel,
  • Wysoki stopień zdolności interpersonalnych,
  • Proaktywne rozwiazywanie problemów, nastawienie na proaktywne poszukiwanie rozwiązań,
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność zarzadzania zespołem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Mile widziana znajomość zagadnień: outsourcingu IT, usługi, handel międzynarodowy, prawa autorskie i licencyjne, blockchain, odwrócony VAT, podatek u źródła.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie oraz dowolny model współpracy: umowa o pracę, B2B,,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego (opieka medyczna, Multisport, inne),
  • Miejsce parkingowe w garażu,
  • Szkolenia, udział w konferencjach,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania rozwiązań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.