Opis stanowiska pracy

Producent płytek obwodów drukowanych zatrudni pracownika
na stanowisko - DRUKARZ.
Zakres obowiązków;
- drukowanie płytek obwodów drukowanych
- obsługa maszyn na danym stanowisku pracy.
- umiejętność analizowania powierzonego zlecenia.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętność pracy w zespole
- dobry wzrok
- brak nałogów
- dyspozycyjność
Pracownik powinien cechować się analitycznym myśleniem, odpowiedzialnością oraz bardzo dobrą organizacją pracy.

Firma powstała w 1991 roku. Zajmujemy się produkcją płytek obwodów drukowanych.
W... 2003 roku zakład zmienił swoją siedzibę. Dzięki zwiększeniu powierzchni produkcyjnej mogliśmy sukcesywnie powiększać swój park maszynowy, co umożliwia nam wykonywanie zarówno niewielkich partii prototypowych, jak też produkcji seryjnych.
Nasze produkty wykonujemy z wielką dbałością o jakość.
Od wielu lat posiadamy stabilną pozycję na rynku krajowym oraz wschodnim.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3 miesiące, kolejna umowa na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.400,00 zł - 3.350,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis