HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego producenta z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

DrukarzMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji
  • obsługa i konserwacja  maszyn drukujących
  • uczestniczenie w usuwaniu awarii maszyn
  • ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych
  • ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w obszarze poligrafii lub fleksografii
  • umiejętność obsługi maszyn poligraficznych lub fleksograficznych
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie, która jest jednym z liderów w swojej branży
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów; dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.